Háromszáz diák tekintette meg az Emlékpont kiállítását
Hat hódmezővásárhelyi középiskola háromszáz diákja tekintette meg a tanév utolsó hetében az Emlékpont„Magukkal vittek mindent áldozatnak…” A Nagy Háború vásárhelyi izraelita hősei című kiállítását Nagy Gyöngyi, a közgyűjtemény történésze – s egyben a tárlat kurátora – tárlatvezetésével. Az Első Világháborús Centenáriumi Emlékbizottság támogatásával létrejött kiállítás tablók, fényképek és korabeli tárgyak segítségével mutatja be a vásárhelyi […]










