Középiskolásoknak mutatta be kiállítását Dömötör Mihály
Poézis fekete-fehérben A hódmezővásárhelyi Emlékpontban mutatta be Requiem egy téglagyárért című fotókiállítását kedden Dömötör Mihály fotóművész az Eötvös József Szakképző iskola diákjainak. Az alkotó mesélt a téglagyár megörökítésének történetéről és a fekete-fehér képek adta művészi lehetőségekről is. A Vásárhelyi Fotó Szimpózium témája a tégla kapcsán járt 2010-ben Dömötör Mihály a Kutasi úti, egykori téglagyárban, s […]










