Békéscsabán az Emlékpont kiállítása
1956 a fiatalok forradalma volt A hódmezővásárhelyi Emlékpont ötvenhatos tematikájútablói kerültek kiállításra Békéscsabán. A tárlatot Miklós Péter, a Tornyai János Múzeum igazgatója nyitotta meg. A hódmezővásárhelyi Emlékpont Összefogás a szabadságért című tablókiállítása október 15-én nyílt meg a Békéscsabai Szakképzési Centrum Trefort Ágoston Szakgimnázium és Szakközépiskola Kollégiumában. Köszöntőjében Kiss Mihály, az intézmény igazgatója rámutatott: minden ország […]










