A kárpátaljai nagymama történetére derült fény az Emlékpontban
Kárpátaljáról, a nagyszőlősi Perényi Zsigmond Középiskola diákjait látja vendégül a héten a szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium. A kárpátaljai vendégek csütörtökön keresték fel a hódmezővásárhelyi Emlékpontot, ahol Nagy Gyöngyi, a közgyűjtemény történésze kalauzolta a csoportot. A huszonegy diák és négy pedagógus az intézmények közötti testvériskolai kapcsolat révén érkezett Szegedre, s a vendéglátók fontosnak tartották, hogy […]










