Miklós Péter a Vajdaságban tartott előadásokat
A Vajdasági Magyar Pedagógusok Egyesülete szervezésében a múlt héten tizenkilencedik alkalommal került megrendezésre az Apáczai Nyári Akadémia című tanártovábbképzés, amelynek Történelem és magyarság szekciójában tartott előadásokat Miklós Péter, a Tornyai János Múzeum és Közművelődési Központ igazgatója. A Vajdasági Magyar Pedagógusok Egyesülete szervezésében a múlt héten került megrendezésre az XIX. Apáczai Nyári Akadémia elnevezésű tanártovábbképzés, amelynek […]










