Az 1956-os melbourne-i olimpia és a magyarok
Az 1956-os melbourne-i olimpia és a magyarok címmel tartottak ma elõadást az Emlékpontban Röviddel az olimpiai megnyitó elõtt kitört a magyar forradalom. Spanyolország, Hollandia és Svájc, a magyarországi történések miatt bojkottálta a világjátékokat 1956-ban. November 4-én, viszontagságos úton, Prágából indult a magyar csapat a melbourne-i olimpiára. Az 1956-os melbourne-i olimpia és a magyarok címmel tartottak […]
